VIJESTI / HÍREK

Értesítés - Obavijest

Autor: Dijana Palinkaš, 21. 5. 2020.

Tisztelt Szülők!

2020. május 25-én (hétfő) újra kezdetét veszi a tanítás a Kórógyi Általános Iskolában az alsó tagozatos tanulók számára. Iskolába indulhat minden alsós tanuló, azok kivételével, akiknek légzési megbetegedései, akik szakember által előírt elszigeteltségben vannak, vagy akinek bizonyítottan COVID-19 fertőzése van.

Azok a szülők, akik objektív vagy szubjektív okokból nem szeretnék iskolába küldeni gyermekeiket, később is csatlakoztathatják a gyermeket a kialakított tanulási csoportba.

A tanítás megszokott időben 8.00 órakor kezdödik az alsó tagozatosok részére, órarend szerint.

Kérjük a szülőket és a diákokat hogy tartsák be a meghatározott előírásokat és javaslatokat.

Kérjük a szülőket hogy:

• az iskolába csak a tanulók jöjjenek,
  • a tanulók hozzanak magukkal váltócipőt, amit csak az iskolában fognak hordani,
  • mérjék meg a gyermek hőmérsékletét minden nap.

Az általános iskola felsős tagozatai a tanítást továbbra is virtuális osztálytermekben kísérik.

Alul megtekinthető a 2020. május 25-től érvényes hivatalos dokumentum: Útmutató az osztálytermi munka megszervezésére, valamint az értékelésre és osztályzásra vonatkozó utasítások a vegyes tanítási modellben.

Tisztelettel,

Pálinkás Dijana, megbízott igazgató

Poštovani roditelji!

Od 25.5.2020. započinje nastava za učenike razredne nastave u Osnovnoj školi Korog. U školu mogu doći svi učenici osim onih koji imaju simptome respiratorne bolesti, ako ima izrečenu mjeru samoizolacije ili ako je dijete zaraženo s COVID-19.

Oni roditelji koji još uvijek imaju objektivne ili subjektivne razloge zbog kojih djecu ne žele poslati u školu, mogu i naknadno uključiti dijete u nastavne grupe u školi. učiteljima.

Nastava započinje u 8.00 sati prema uobičajenom rasporedu.

Molimo da se roditelji i učenici i dalje pridržavaju svih uputa i preporuka.

Molimo roditelje da:

• u školu dolaze samo učenici,
  • učenici ponesu preobuku koju će nositi samo u školi,
  • roditelji svakodnevno učenicima izmjere temperaturu.

Učenici će predmetne nastave i dalje imati nastavu na daljinu u virtualnim učionicama s predmetnim nastavnicima.

Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova i razrednu nastavu od 1. do 4. razreda te posebne razredne odjele i rad s djecom s teškoćama koja imaju pomoćnika u nastavi i Preporuke za organizaciju rada u razrednoj nastavi i upute za vrednovanje i ocjenjivanje u mješovitom modelu nastave od 25. svibnja 2020. možete pogledati u nastavku.

S poštovanjem,

Dijana Palinkaš, v.d. ravnatelja