Osnovna škola Korog

> Knjižnica

"Knjiga je vrjednija od svih spomenika,

jer ona sama gradi spomenik u srcu onoga tko je čita."

Egipatska narodna

RADNO VRIJEME S KORISNICIMA (hrvatski fond):

utorak  8,00 - 11,00

četvrtak  11,30 - 12,30

petak    8,00- 10,30

KNJIŽNIČARKA ( za hrvatski fond )

Dubravka Čapo, dipl. knjižničarka i prof.hrvatskoga jezika i književnosti

KNJIŽNIČARKA  ( za mađarski fond )

Anita Bogi

POVIJEST ŠKOLSKE KNJIŽNICE:

Knjižnica je osnovana školske godine 2006./2007. kada je i naša škola započela s radom u tek izgrađenom prostoru. Do tada je postojala "priručna" knjižnica koja je služila učiteljicama i učenicima kao pomoć pri radu u staroj školi. Zaposlene su dvije diplomirane knjižničarke, jedna za mađarski, a jedna za hrvatski fond (škola za mađarsku nacionalnu manjinu). Većina fonda nastala je donacijom, kako hrvatskih tako i mađarskih udruga. Nalazimo se u prostoru namijenjenom školskom pedagogu. Nadamo se skoroj opremi knjižnice  računalom, internetom i programom za knjižnično poslovanje. Završena je i prva revizija u prosincu 2010. godine. Osim na službenu mail adresu škole, možete nam se javiti i na našu e-mail adresu knjižnice:   korog.knjiznica@gmail.com     Očekujemo vas!

Koliko vremena dnevno provedeš na internetu?

CMS za škole logo
Osnovna škola Korog / I.L.Ribara 22, HR-31214 Korog / os-korog.skole.hr / ured@os-korog.skole.hr